• mag. Vladimir Pirnat dr. med.

V VEDNOST - Mislav Kolakušić se je uprl predsedniku Evropskega parlamenta



Sporočilo je bilo naslovljeno na:

Alojz Ihan <alojz.ihan@mf.uni-lj.si>, Roman Jerala <roman.jerala@ki.si>, Borut Štrukelj Prof.dr.farmacije <Borut.Strukelj@ffa.uni-lj.si>, Bojana Beović <bojana.beovic@kclj.si>, <mario.fafangel@nijz.si>, Mateja Logar <mateja.logar@kclj.si>, mag Mateja Radej Bizjak Ministerstvo za zdravstvo <gp.mz@gov.si>, info <info@nijz.si>, Matjaz Gams <matjaz.gams@ijs.si>

Cc: ZDRAVNISKA ZBORNICA <isis@zzs-mcs.si>, Dekanat <dekanat@mf.uni-lj.si>, <varuh@rtvslo.si>, <ali.zerdin@delo.si>

3,465 views0 comments